Breng het verlangen naar het verleden terug in huis met de Cherry Pazzi puzzel – My Sewing Corner. Deze prachtige puzzel met 1000 stukjes neemt je mee naar een sfeervolle werkkamer, waar een klassieke naaimachine op een tafel staat te schitteren. De gedetailleerde afbeelding straalt charme en perfectie uit en is perfect voor liefhebbers van handwerk en puzzelen.
✔ Uitdagende puzzel van 1000 stukjes – Ideaal voor urenlang puzzelplezier
✔ Hoogwaardige kwaliteit – Stevige, perfect passende stukjes
✔ Prachtig vintage ontwerp – Een eerbetoon aan creativiteit en vakmanschap
✔ Perfect cadeau – Voor echte puzzelliefhebbers
De warme kleuren en authentieke details maken My Sewing Corner een unieke en ontspannende puzzelervaring. Of je nu alleen puzzelt of samen met familie en vrienden, deze puzzel brengt je in een wereld van creatieve rust en tijdloze elegantie.
Ben jij klaar voor een uitdagende en stijlvolle puzzelervaring? Bestel vandaag nog de Cherry Pazzi puzzel – My Sewing Corner en dompel jezelf onder in de wereld van vintage handwerk en creativiteit!
Voor 16 uur besteld, de volgende werkdag geleverd.
Bekijk al onze andere Cherry Pazzi puzzels hier.
Met de Kalenderwinkel.nl inpakservice kun je je bestelling laten inpakken in prachtig cadeaupapier.
Aantal stukjes; 1000
Afmeting Puzzel; 50 x 70 cm
Formaat Doos; 35 x 25 x 5 cm
Dikte puzzel stukjes; 2.2mm